jzp2107 Creative Commons License 2019.01.17 0 0 68784

akárkibárki: most ingerelsz? :-)

 

olahtamas: hú, köszi, ez marhajó! és ez milyen térkép? először azt hittem valami régebbi katonai felmérés de aztán a leírásos oldalánál elkezdtem ebben kételkedni

Kicsit "körbejártam" a környéket, vannak érdekes helynevek: "káposztaföld" nahát, sóhajok hídja - ezt meg kellene nézni biciklivel

 

Jesper Olsen: igen, írtam a weblapjukon levő e-mail címre egy érdeklődő levelet hogy hogyan is van ez

hamar kaptam is választ hogy melyik kiadványt szeretném?

Van két hagyományosabb igazolófüzet (térképpel, pecséteknek hellyel, egyéb infókkal a látnivalókról)
egyetlen hibája hogy szállásos oldal nincs (és a weblapon sem! én legalábbis nem találtam)

 

Tehát az egyik a Szombathelytől Szlovéniába (Zrece) vezető szakaszról

Illetve aki a másik irányt járja (ezt nyúzom éppen) az Pozsony és Kercaszomor közti füzetet tudja használni

És van még egy zarándokútlevél a "globál" útvonalra (tehát ha akkora kemény vagy hogy Toursig meg sem állsz)

én az első kettőt kértem, de bónuszban megkaptam a harmadikat is, mindet teljesen ingyen

 

Ezúton is köszönöm a szervezőknek!

 

(a sikertörténetbe csak a posta játszott bele, aki két hét alatt nem tudta a küldeményt eljuttatni Szombathelyről Bp-re, így első utamon füzet nélkül voltam kénytelen menni és egy üres papírlapra (te jó isten! :-) bélyegezni