Jhzuzt Creative Commons License 2019.01.16 -1 0 484

Rájöttem meg tudom fogalmazni,pedig nagyon egyszerű. Egy ANGYALT veszítettünk el. Egy ANGYALT aki lejött közénk,hogy eltöltsön bennünket azzal a végtelen szeretetével. Elmélyítse a kapcsolatunkat még jobban összekovácsoljon bennünket. Csak SZERETETT és nem kért érte semmit. Egy ANGYALT vesztettünk el,közénkjött és én nem vigyáztam rá eléggé. Biztos vagyok benne,hogy vagy a menyországból,vagy a paradicsomból jött,hogy megmutassa nekünk létezik a szeretetnek ilyen szintje. Csodálkozol,hogy sírok? MAYA most már tudom egy sokkal magasabb rendű lélek volt mint az átlag,minket választott,engem,és én nem vigyáztam rá eléggé. Tudom most is szeret többször érzem,hogy hozzámérve elsétál mellettem.
Kimondhatatlanul szeretlek! Emellett minden mellékes. Minden.A szeretetnél nincs fontosabb a világon,nekünk megadatott,hogy olyan bizonyságot kapjunk erről ami keveseknek adatott meg. Megmondom sokszor éreztem,hogy hogyan lehet ennek vége. A Kicsi Maya annyira szeretett,hogy nem bántott minket hosszan tartó betegséggel aminek altatás a vége. Gyorsan önzetlenül adta életét,hogy ne aggódjunk miatta hónapokat. Gyorsan váratlanul,ahogy jött elment. De ottvan minden rezdülésünkben,sosem hagy el bennünket mert Ő a SZERETET. Megmutatta magát nekünk és tovaröppent a libbenő fátyol könnyedségével.
Kicsibabám Nagyon Szeretlek.