Törölt nick Creative Commons License 2019.01.16 0 0 383

Nagyon jó érzés volt olvasni ezt az interjút! Szeretem a Pörge szurkolói leírásait, interjúit a 888-hu -n! Én minden oldalt megnézek, legyen akár bal vagy jobboldali és elismerem, ha jó. Na, ez a rovat király! Nem szeretem a politikát, nem is nagyon érdekel. De hogy a 3. Kerületről is szó legyen, örvendetes, hogy volt ultra csoportja. Be kell látni, hogy Óbuda nem egy Fradi vagy Újpest szint, mégis sok lelkes szurkolót össze lehet verbuválni egy-egy meccsre. Olyan szeretettel beszél ez a két szurkolósrác a régi emlékeiről és, hogy miket éltek át. A '90-es években sok verekedés is volt, ők is belecsöppentek néha egy-egy balhéba. Mégis én nagyon át tudom érezni a helyzetüket, mert a III. Kerület nagyon szerethető klub. Nekem a Kerület-Nagykanizsa mérkőzés volt az első és hatalmas pofont osztottak ki a aquincumi csapatnak. El voltam keseredve. Kvázi magamat okoltam, hogy ha nem jövök ki erre a találkozóra, akkor máshogy alakulnak a dolgok. Jelenleg eddig 3 Kerület és egy Vác meccsen voltam. De a tavasszal próbálok minél többször kijutni! Nagyon jó túra volt nekem Csepelre is elmenni, egy élmény volt átélni az óbudai győzelmet! :D

 

Ígérem, az a rántott húsos szendvics is kipróbálásra kerül majd a szuper stadion büfében! ;)

Előzmény: Törölt nick (382)