Doomedsrac Creative Commons License 2019.01.16 0 0 89142

Tegnap picit elszomorodtam (igazából nem mert nagyon vicces) :) az XT adatlapját lekértük haverommal és olyat láttam amit nem hittem el :D vissza felé ment benne a km számláló :D meg az idomba van egy Olasz matrica ami 51eKm van 2004ben 2011-ben is kb. ennyi volt mikor behozták (ezen nem is lepődtem meg szinte az össze kinti motort hasonlónak gondolom), de azt hogy már itthon dokumentálva van és tűnik el a km a motorból ez nagyon vicces :D reálisan gondolkodtam, és egy 20+ éves motornál a 62eKm nem reális így mikor motort néztem inkább a leharcoltságott néztem mint a km órát, de az hogy le van könyvelve a km hiány az azért mókás :D mind1 haverom átküldi majd és elolvasgatom részletesen, hátha csak elkerülte a figyelmem az, hogy km órát cseréltek, de ha nem akkor mégis mi értelme van ennek?? az esetleg, hogy így pár motor eladhatatlan lesz? mert ha valaki majd nézi a km-et úgy, hogy egyből a telóján le is tudja ellenőrizni az nem fogja megvenni (nem mint ha a közeljövőbe el akarnám adni) mert ugye az emberek nagy része nem állapotra vesz autót/motort hanem km óra állás alapján. Személy szerint engem nem annyira érint mert szerintem sokat ez nem ront az árán, de ha most egy 2M motorral jár valaki ugyan így az elég sokat bukhat rajta. Igazából csak érdekeségből írtam le, mert aztán én picit elmaradott vagyok és lehet ez csak nekem furcsa és új :D