Sunnyrob03 Creative Commons License 2019.01.14 0 0 23312

Igazából 80 a sima és 85 a plusszos...ami nem nagy különbség. Tudom, hogy minden bejárható gyalog is simán és én is így akarom, csak amiatt jött szóba, mert a firenzei szállásunk 15 perc sétára van az állomástól és 20-ra a központtól, először én 10 percet néztem, de kicsit több...az SMN folyó felőli oldalán van a Piazza di San Jacopino-n és onnan megy egy busz közvetlenül a központba és néha, ha már fáradtak vagyunk, meg mikor a bőröndökkel leszünk, lehet hogy azért jól jönne. Bár közben tegnap írta a szállásadónk, hogy pont májusra már el fog készülni valami új "tramway", ami gondolom a vasútállomás felett fog átvezetni (csak tippelek) és állítólag azon át csak 5 perc lesz az állomás. Ez jól hangzik :)

Lett volna másik két jó árban lévő és jól kinéző szállás, ami kicsit közelebb lett volna, de mindkettővel volt egy kis bibi (az egyik egy hangos bár felett van és sokan panaszkodtak, h általában éjjel 2-3-ig hangos zene van. A másiknál meg a lakást egy közös ajtó kötötte össze egy másikkal és ott meg a másik lakásban lakók nagyon zajosak és nagyon áthallani mindent. 1-2 éjszakára még nem számított volna, de azért 5-nél már ezeket is nézem, viszont a San Jacopino-s - bár kicsit kijjebb van - de csendes és kb. 3x olyan szép és felszerelt mint a másik kettő.  

Előzmény: vélemény (23311)