Sunnyrob03 Creative Commons License 2019.01.13 0 0 23305

Gondoltam, megosztom veletek, hogy sikerült foglalni mindent. Május 22-29-ig leszünk kint, végül a repjegy árak miatt úgy döntöttem, hogy az esti indulású gép sem olyan nagy katasztrófa, mert akkor nem megyünk egyből át Firenzébe, hanem Pisában kezdjük, másnap is még ott leszünk, így foglaltam Pisában 2 éjszakra szállást, a vonat állomástól kb. 5 percre van, szuper jó kis szállás és nagyon olcsó volt, 2 éjszaka 15 ezer volt fejenként. 23-án tehát Pisa és Lucca lesz a program. 24-én megyünk át Firenzébe és utána végig ott leszünk (mármint szállásilag), 5 éjszaka, Airbnb-s szállást foglaltam, egy szuper modern, tökéletesen szép kis lakás, kb. 10 perces sétára az SMN vonatállomástól, 49 ezer/5 éjszaka fejenként. Így Firenzét is kimaxoljuk (így a kártyát is biztosan megvesszük) és egyik nap még Sienna, így lehet hogy ha sok időnk lesz és még kedvünk akkor San Gimignano, de ha más nem, akkor Fiesole még tuti belefér, mert a hazafelé járat 29-én csak este későn indul, így még az a teljes napunk is ott lesz. Szóval én elégedett vagyok, szerintem megtaláltuk a legoptimálisabb megoldást. Bár igazából mi 5 teljes napot akartunk, de az nem volt megoldható, mert így nem volt repjegy, de nem fogok sírni, hogy még 1 napot kell maradnunk :) Most már csak olyan apróságokat kell kitalálni, hogy hogyan hangoljuk össze majd azt, hogy a Pisai szállást el kell hagynunk 10-kor, de a Firenzeibe csak 15-től lehet bejelentkezni, de lehet, hogy megkérdezem, h lehet-e kicsit előbb esetleg. Ha nem, akkor csomagmegőrző gondolom, aztán utolsó nap még szintén kérdés, mert Firenzében elhagyjuk a szállást 11-kor és a gépünk majd 22:10-kor indul vissza, szóval még az egész délutánunk ott lesz, gondolom ott is csomagmegőrző lesz a megoldás. Gondoltam, h lemennénk Marina di Pisára sétálgatni, mit gondoltok, megéri? Vagy inkább maradjunk Pisában és ott nézelődjünk?