ErkölcsTan Creative Commons License 2019.01.13 -1 0 865

 

"Az ateistáknak vannak templomaik, papjaik, pápájuk, hittérítőik, inkvizítoraik, szektáik, dogmáik, pénzt szednek, misét mondanak."


Amikor a nekem-címzett hsz-edet olvastam, majdnem lefordultam a székről a bámulattól.

Miközben azon spekuláltam, hogy vajjon alkohol, vagy kábítószer hatása alatt vagy-e? -

Megláttam, hogy "advocatus" már reagált, azaz megválaszolta helyettem, amit ezúton meg is köszönök neki.
Tudom nem sok értelme van szaporítani a szót, mert süket fülekre talál, vagy annyit ér, mint halottnak a csók.

Ezért csak annyit ajánlok:

ha egy (vagy több) isten örökkévalóságát eltudod képzelni, próbáld meg ugyanúgy az anyag örökkévalóságát elképzelni.

Ez utóbbi közelebb áll a valósághoz. Aki nem hiszi, járjon utánna!

...........................................................

 

Pedig igaza van még akkor is, ha ez néhány esetben átvitt értelmű. Akkor is igaz.

 

Sőt a mai ateizmust annak a fő definicióit módszertanát teológusok alkották meg, ők írták le.

 

Nem is más az ateizmus, mint egyféle trükkös gerilla marketing, ami a judeokatolikus JevheZsidóIstent és egyházai hatalmát és befolyását erősítik. Persze trükkösen. Na ezt jól beszopálták az ateisták.

 

Miért tudom én ezt felismerni?

Mert különleges agyam van.

nem vagyok hipnábilis.

Az emberek 90% alap dolgokra az.

Még a legerősebb hipnötizőrök sem hatnak rám.