Efendi (Gram) Creative Commons License 2019.01.03 0 0 484

Kedves naplóm! :)

 

U20 VB van Kanadában, 13. alkalommal, és először fognak a házigazdák érem nélkül maradni.

 

A negyeddöntőben a finnek 34:25-ös kapuralövési aránnyal, utolsó perces egyenlítéssel, a hosszabbításban kivédett büntetővel (a szép csengése miatt is muszáj leírni a kapus nevét: Ukko-Pekka Luukkonen), hirtelen halálban 2:1-re nyertek.

Pedig Nordgren, a tavalyi U18-as gólkirály sérülés miatt nem tudott kiutazni.

Azt hiszem itt még nem írtam le Aarne Talvitie nevét, ő a csapatkapitány, nem a legfényesebben csillogó sztár, de minden meccsen szerzett eddig pontot. 

 

Itt vannak a VB videói: https://www.iihf.com/en/events/2019/wm20/video