Shingen Creative Commons License 2018.12.26 0 0 62102

De én középkori várat akarok látni, ha kell megfizetem a restaurált műemlék belépőjegyét is. De ott nem akarok azon elszörnyűködni, hogy modern lakótelepet látok. Én ott a középkorba szeretnék visszarepülni, középkori hangulatba esni...

 

Ezzel én is így vagyok, félre ne értsd amit írtam.

De ha most vas gerendát tesznek és fával burkolják, engem nem zavar annyira ha többi részt visszaépítik hozzá normálisan.

 

De gondolj már bele mi földi halandók mit tudunk tenni az ellen, hogy borzadályokat csináljanak?

 

Nem akarok itt politizálni....de láttad orbán új rezidenciáját a várban?

https://index.hu/urbanista/2018/12/25/orban_viktor_szobaja_miniszterelnoki_iroda_kamelita_kolostor_varban/

Ez a modern vmi ez mi?

Nem hiszem nem lehetett volna autentikus módon kiviteleni a berendezést meg mindent....

 

De gondoljunk Csókakő várára vagy Szászvárra ahol betették az üveg falat.

Nagyon nem néz ki jól, de minket megkérdeznek?

Elvileg olyan nagy mérnökök állítják össze a terveket még is ilyen baromságokat csinálnak, van egy olyan réteg aki jóvá is hagyja a terveket talán azok is vakok, nem láttak még nyugat európában műemlékeket?

Mint ahogy te is írtad múltkor nálunk a török, meg a labanc lepusztított mindent, ők meg most azzal csinálják a turista forgalmat....

 

Vagy említhetnék a Kinizsi vár felújításának terveit, hát kinek az agyszüleménye az...........

Előzmény: Nagyon Várbarát (62100)