Jahno Creative Commons License 2018.12.24 -1 0 94221

Nálam a legdurvább programozó az rallyversenyző volt, vagy éppen tengerbiológus és ilyesmi.

 

Másik csoportban most jött elő, hogy ki maradt a szakmánál, elektronikus zenész, dizájner, programozó?

 

Ward is 14 évesen kezdett el szirszarokat csinálni, két sör mellett megszavaztuk és eddig jutott:

 

http://www.origo.hu/filmklub/blog/interju/exkluziv/20120721-kiss-balazs-interju-weta-prometheus-a-hobbit-tintin-kalandjai-avatar.html

 

Van egyáltalán ilyen "kurvajógrafikusképzés"?

 

Mellette a többiek? Elmentünk Csokiba, hümmögtünk a demón, "ilyet mi is tudunk". És tényleg, néha letette előttünk az arcát a világ, aztán ember is annyira megcsinálta poénból a kannásbor mellett, hogy nem sokkal később a PS2es 3D motorját optimalizálgatta a Sonynak. Erről sem sok papír létezik :-D Iszonyat mi ilyen összejött a 20 éves haveri körből. Nálam ez a zenész, grafikus, dizájner szakma elég rendesen képben van szóval nem kell a kampó duma, ott voltam mikor a Subscribe született és sok más hasonló. Szerencsére néha az számít, hogy letesz valamit az asztalra vagy sem. Nekem max. egy aduász van a kezemben: láttam Pokót józanul :-D

Előzmény: kiggyo (94219)