Barbara561 Creative Commons License 2018.12.21 0 0 3498

Szia

igen engem is a Medicoverbe mutottek!Engem Dr Szabó Balázs ,És igen...anyi 198E plusz amiket Zoli is le irt!Ma van egyébként a 21.nap h meg mutottek az első két hét nem kellemes hiába koblacios..anyi h ez a mutet biztonságosabb..Kevesebb a beverzesi esély stb..nekem nem is vérzett egy kicsit sem se mutet után közvetlen sem gyogyulasi ido alatt..1het után nem írtam mert valamiért nem tudtam ide irni.. Nekem sajnos elég rosszul telt a másik hertem is de nem is a fajdalom miatt ha nem inkabb az h nem tudtam enni nekem csípte minden jo forman nem tudom másnál hogy van ez..De azt mondom h kellemetlensegek ide oda inkabb vetesd ki ha ki kell és ne gondolkozz sokat rajta mert komolyabb bajod is lehet!2 hét hamar el megy pihensz..alszol.. “eszel” iszol..és ha faj be veszel gyorsan egy Cataflam V-t azonnal hat:) (Egyyebkent azt mondjak paran h mindegy h koblacios vagy hagyományos ugyan az ugyan úgy faj nem tudom igaz e) Van a medicoverbe egyébként 150E a hagyományos de annal sincs varrat meg azt halottam hogy ott nem is igazan van  különbség a kettő között tehát nem muszaj 198e fizetned a 150ezres is ugyan olyan jo!) Mutettol ne félj abból semmit észre se veszel..és nem kelsz fajdalomra..:)

Előzmény: OrsolyaEszter (3495)