Homo mirabundus Creative Commons License 2018.12.16 0 1 50001

  Bár itt mások WiFi-t említettek(?), te USB-ről írsz, amiből nekem az jött le, hogy eleve kábelen keresztül próbálkoztál képeket letölteni. Ha tévedek  akkor bocs...

  Ezzel viszont előfordulhat két roppant kellemetlen probléma: vagy a vázon belüli csatlakozó lazul meg a forraszoknál, vagy az elektronika döglik meg, tipikusan sztatikus töltés miatt. Mivel alaplapi a gond mindkét esetben, és a szervizek manapság csak cserélgetnek, nem javítgatnak, garanciaidőn túl nagyon kínos tud lenni bármelyik lehetőség. Tudom saját tapasztalatból, no meg más áldozatokkal is összefutottam már...

  Értem én, hogy a gyártóknak és a szervizeknek is meg kell élni valamiből:(, de az összes USB-s cuccaim közül eddig egyedül a vázakkal volt ilyen gondom, és az eltelt idő miatt nem hinném, hogy ez csak szerencse kérdése; se laptopok (pedig a féltucaton túl vagyok már), sem telefonok, sem egyéb szirsz@r -gondolok itt kártyaolvasókra, külső meghajtókra- nem tolt még ki velem így, de vázból már kettő is. Én már inkább kiszedem a kártyát, fapados ugyan, de a WiFivel is csak kínlódás az egész - néha így is hat-nyolc perc (USB2, 16GB, fejlődni kéne).

  Szóval szurkolok neked, hogy ne alaplap-csere legyen a vége!

Előzmény: zsofi33 (49996)