Jhzuzt Creative Commons License 2018.12.16 0 1 474

Elhittük a Fux Attilát dicsérő kommenteket, ezért január elején hozzá vittük 9 éves kutyusunkat patellaficammal és részleges szalagszakadással. Megmütötte, azt mondta sikerült mindkét problémát megoldani,a szalagpótlás is megtörtént. A kutyus viszont nem javult, láttuk, hogy továbbra is fájdalmai vannak, pedig nagyon vigyáztunk rá. Egy másik orvoshoz vittük el, akit ajánlottak nekünk, újra meg kellett müteni, most már teljes szalagszakadással, és kiderült, hogy Fux doktor el sem végezte a szalagpótlást. Az árát persze elkérte, a pénzt zsebre vágta és még számlát sem adott. Sajnos, a kutyusunk lába soha nem lesz már tökéletes, mindig sántitani fog kicsit. A részleges szakadást könnyebb lett volna helyrehozni.

Ha valaki ortopéd szakorvost keres, az Ortopédiai Egyesület tagjai közül válasszon. Mint kiderült, Fux Attila nem tartozik közéjük.

Sajnos bedőltem a Fux doktor dicsőítő kommenteknek és vele műtettem meg a kutyánk térdszalagját.Hatalmas hiba volt!
Teljes kíméletben volt a kutyánknak része és 2 hónap után máris elszakadt a szalag amit alkalmazott!!!!Ráadásul gyulladt és fájdalmai vannak.
Bánom,hogy nem hallgattam az orvosunkra.Abszolút ellene volt,hogy hozzávigyük mert személyesen ismeri.És megmondta,hogy nem adná a kezébe a kutyáját.

Sajnos igaza lett:((