O/O Creative Commons License 2018.12.04 0 0 21427

Na, itt is vagyok :) állítgattam próbálgattam, hideg van, most esik, de azért tekertem kicsit. Kalibráltam a sebesség szenzort, van egy pontosan kimért szakaszom. A legtöbb gondot a könyöklő okozta, szerintem azt csak rárakták a boltban, nagyon kényelmetlen volt. Szűkre és nagyon előre volt állítva. Most már jobb, de még a télen megyek bikefitting-re (van ismerős) Mivel kezdő biciklis vagyok és csak egy régi Puch-hoz tudom hasonlítani így nem merülnék bele a színvonaltalanan tapasztalataim taglalásába. A váltás egy csoda, fantasztikus, hangtalan gyors és pontos, 2 fokonként még a gyenge izmaimnak is elviselhető :) Azt érzem, hogy könnyen és szép egyenesen akar haladni az úton, minden erősebb pedálnyomást egy határozott gyorsulás jelez, még emelkedőn is, ilyet még nem éreztem :) Jó tudom, ez csak nekem új, de nagyon tetszik! Folyamatban van még a kerékpár felszerelése, hogy megfeleljen a közúti közlekedés szabályainak. A Puchnál ez nem okozott gondot, ráaggattam mindent ami előírás volt. Itt azért nem szeretném elcsúfítani ezt a szép biciklit. Lámpáim vannak, van egy pici csengőm, küllőprizma helyett 2db fényvisszaverő csövet pattintottam a küllőkre. Első hátsó prizma kéne még, de az nem tudom hová rakjam. Itt tart a dolog, és lehet beszerzek egy görgőt is télire...... 

Előzmény: Ati_66 (21426)