e30funatic Creative Commons License 2018.11.28 0 0 222008

Sziasztok!

Van egy olyan problémám, hogy ha bemelegszik a motor (M10B18), az autó álló helyzetében van csak fűtés. Nem tudom mennyire kellene meleget nyomnia, a kezemet nem "égeti le", viszont pár perc alatt viszonylag felmelegíti a belteret. Ha elindulok, minél gyorsabban haladok, annál kevésbé ad meleget, 90 km/h utazó környékén már egyáltalán nem, csak hideget. A történethez hozzá kell tenni, hogy az autó szét volt szedve, volt gond korábban is a fűtésével, de nem emlékszem, hogy mi volt akkor pontosan a probléma. Én fejeztem be az összerakását (úgy, hogy nem én szedtem szét), így benne lehet a dologban, hogy valamit kihagytam. Többször kerestem már, hol hiányozhat bármilyen terelő, vagy csatorna, de nem találtam helyet a fűtésbox környékén (már amennyire beláttam bármelyik oldalról). Csatolok egy képet, ezeket a terelőnek tűnő műanyagokat találtam az alkatrészek között, de sajnos nem vagyok biztos abban sem, hogy e30-hoz tartoznak-e vagy csak oda keveredtek (egyébként BOSCH emblémásak). Valakinek ötlet a probléma megoldására?