Törölt nick Creative Commons License 2018.11.25 0 0 157576

ma volt egy fb posztom. lehetett, aki innen is látta.  lényege, hogy előbb viszünk menhelyre khmmm elnézést,  szeretet otthonba egy  idősebb  szülőt, mint a házi állatot.  nevezetesen az hangzott el valaki szájából, fülem hallatára, hogy mi lesz szegény  macskájával, ha hozzákerül az anyja kutyája, amikor anyája a szeretet otthonba? a kérdés, nem igen adott semmilyen lehetőséget semmilyen  egyéb reflexióra, mint hogy a társaságban lévő további 2 ember azonnal a kutya / macska megbontott vagy épp bonthatatlan barátságáról kezdett értekezni. csak nekem tűnik fel, hogy emberen átlépünk? pláne anyán?  mindkét gyerekem felhívott, az egyik szószerint  vinnyogott, hogy bizonyos kommentek mennyire nem értik amit írtam..a másik csak szimplán megjegyezte, hogy ahhá, ezért is nincs nekem kutyám, h ne legyen kétség...igaz, nekik sincs semmi, úgyhogy nyugiiii ----  ez megnyugtat. :D ( jól nevelt kölkök, vagy csak még nem indokolt a konkrét gondolkodás ezen a témán?  :D )

 

viszont érdekes, hogy a lájkolók  közt előjöttek  az " eltűnt " szegmensből a  halom 50 feletti  ffi  volt  munkatársam -szerintem ők is érzik a háttérbe szorulást- ffiak kontra állatok.vagy csak az értékrend más egy bizonyos kor felett?   meg egyáltalán...  szóval. na. nemszeretemvilágvan.  neked? :)