Hydra1977 Creative Commons License 2018.11.20 0 0 65

Üdvözlök mindenkit. Egy Slussz-Plussz kft nevezetű autószerviz és bolt magas szintű hozzánemértéséről szeretnék írni. Ez a "szerviz" a  1112 BudapestBudaörsi út 146/D alatt található. Egy fórumon olvastam hogy milyen megbízhatók és ,hogy nem lehúzós hozzáértő szerviz. NA EZ NEM IGAZ! Történt ugyanis hogy nemrégiben tulajdonosa lettem egy Opel Insignia típusú autónak. Sokat olvastam róla hogy mik a típushibái, hiányosságai, mire kell odafigyelni. Fel is kerekedtem hogy elviszem egy átvizsgálásra a fent említett céghez. Átnézték a kocsit és mondták hogy minden rendben van vele. Én kértem tőlük hogy az ilyenkor szokásos dolgokat ( olaj,szűrők, vezérlés, szíjjak) cseréjét csinálják meg. Plussz felhívtam a figyelmüket a típushibákra is ( olajpumpa tömítés, hajtókar csapágy, esetleg főtengely) és megkértem őket hogy mindegy mennyi idő kérem nézzék át ezeket is. Kaptam is időpontot amire el is vittem az autót. Ott hagytam nekik és elmentem dolgozni. Később hívtak, hogy az első fékeket is cserélni kellene és az általam kért dolgok mint pl csapágy stb nem tartják indokoltnak mert szép hangja van az autónak. Gondoltam rendben hisz ők a szakik. kész is lett potom 304000 forintért. Természetesen számlát nem kaptam csak a munkalap másolatát. És most jött a fekete leves! Hétvégén elindultam Debrecenbe. az elején minden rendben volt aztán kb 50km-rel Debrecen előtt beremegett a kocsi. Semmi hibát nem írt így tovább mentem vele. Miután beértem a városba az első lámpánál már írta a hibát miszerint: nincs olajnyomás, állítsa le a motort!. Lassan hazacsorogtam a szüleim házáig os ott OFF. Miután visszajöttem (másik autóval) Budapestre becammogtam a szervizbe és közöltem a problémámat. Ők vállalnak tréleres mentést is ezért gondoltam felhozatom a kocsit aztán megjavítják. A hirdetésükben 160 forint kilométerenként vagy 120 forint ha náluk szervizeltetem a kocsit. Közölték velem hogy 80 ezer forintért el is tudják hozni a kocsit ha majd lesz sofőr az autómentőre mert autó van ugyan de nincs aki vezesse. ( Budapest-Debrecen-Budapest kb 500km x 120 forintal az nálam 60 ezer). Ezt természetesen flegmán, félvállról közölték velem mintha én lennék a hülye és hogy ha nem tetszik akkor így jártam. Végül Debrecenbe lett megcsináltatva az autó potom 660 ezer forintért ugyanis komplett motor felújítás kellett. 5 hétig autó nélkül. Voltam a minap a szervizben és közöltem a gondomat. Igazából nem reagáltak semmire ezért most úgy döntöttem feljelentem őket. Ezeket csak azért írtam le hogy ha lehet senki se járjon úgy mint én és ha tehetitek nagy ívben kerüljétek el a Slussz-Plussz kft "szervizet"!!!