onlame Creative Commons License 2018.11.12 -2 1 13189

Én csak azt nem értem, hogy ha szar neked ott, ahol laksz, akkor miért nem költözöl el? :) Egyébként meg a lokális problémáidból extrapolálni az egész lakóparkra is totál nevetséges. Az meg külön vicc, hogy egyesek feltételezik, hogy máshol, ahol ennyien laknak, sokkal jobb...

 

Azzal kéne tisztában lenni, hogy ez egy elég nagy lakóközösség. Aki teljes csendben tud csak létezni, annak nem való. Igen, vannak zajok, emberek élnek itt, gyerekek játszanak néha a kertben, néha felfúr valaki egy polcot, és nem mind a 6-8 ezer embernek ugyanaz az életritmusa, aki itt lakik. Van, aki korán kel, és reggel zuhanyzik, és van, aki későn fekszik, és este zuhanyzik...

 

Egyébként én szerencsés vagyok, mert egyetlen falszomszédom van, de ott nem lakik senki, néha alulról-felülről hallok hangokat, amik annak köszönhetőek, hogy alattam is és felettem is emberek laknak, akik élik az életüket. De ez még soha nem gátolt meg abban, hogy pihenjek, aludjak. Ahogy a hétvégén délután a kertben játszó gyerekek se, meg azok az elvetemült gazemberek se, akik van, hogy vasárnap 10 percre előveszik a fúrót. 

Előzmény: BálintM1979 (13188)