Zajoncful Creative Commons License 2018.10.29 -1 0 950

Kedves Szülők,Leendő pót családom!

Keresem azt a családot,akikkel segíthetünk egymáson. 🙂
Dolgoznod kell?El kell menned vásárolni,barátnőddel,kollégákkal?Vagy csak a pároddal/férjeddel szeretnél végre gyerkőc mentes görbe estét-pár órát csapni?Akkor engem keresel.
Amit nyújtok:
- Vidám,csupa mosoly személyiség
- Pontosság,Megbízhatóság
- Több éves tapasztalat(anyukám is sokáig ezzel foglalkozott,kicsikorom óta vigyázok gyerekekre,azóta már papírt is szereztem,így a szakirányú végzetségem is megvan)
- Türelem,Empátia
- Hatalmas gyermek szeretet
- Pozitív hozzáállás
- Ha a gyerkőc játszik,szívesen játszom vele.Legyen szó legózásról,babázásról,vagy bármi másról örömmel veszek részt benne.
-Bármiféle gyerkőc körüli teendő adódik azt szívesen ellátom.
- Hétfőtől-Péntekig, Reggel 7-től 5-ig néha 6-ig rendelkezésre állok.

És amit ezért cserébe kérek:
- 1500 Ft/óráért dolgozom,tehát ezt is szeretném,rendesen megkapni,nem többet,nem is kevesebbet.Ha több gyerkőc van,akkor 500 ft +/óra.Napi fizetéssel dolgozom,illetve,ha egész héten kellek,akkor az utolsó nap végén kérném a fizetésemet.
- Szeretnék minden esetben bemutatkozó /ismerkedő  1-2 órácskát,amikor a szülők és a gyerkőc/gyerkőcök is jelen vannak.
- Házimunkát mint főzés,mosás,takartás,vasalás és egyebek,nem szeretném válallni.Természetesen,ha úgy alakul,magam és a gyerkőc után örömmel eltakarítok illetve néha nem fog letörni a körmöm,ha egy-egy dologra megkérnek.Ha tudom szívesen teljesítem.
- Ha tényleg hosszútávú a dolog,akkor az utazási költségem(bérletem)árának egy töredékét kérném állni.NEM az egészet!
- Budapesten élek,tehát maximum 1 órás utazást vállalok.
Kérésre önéletrajzot,bizonyítványt küldök.
Köszönettel:
Alexandra

 

 

sulek@gmail.hu