Betty.Ford Creative Commons License 2018.10.22 0 0 4880

En kb 2 evig xanax-szal aludtam. Volt panikbetegsegem(+ magas vernyomas) ,  korzeti orvos irta fel. 1-1.5 mg volt az esti altatom, porra torve gyumolcsleben. Jol es melyen aludtam, igy nappal kiegyensulyozott voltam, a panikbetegsegem szep lassan legyurtem (ez egy masik tema), de ugye kialakult az, h xani nelkul nem birtam elaludni, bar vilag eletemben rossz alvo voltam. Igy nem is nagyon akartam megvalni a xanax-tol, mert egy eroteljes eletminoseg javulast hozott. 

Majd megismertem jelenlegi tarsam, aki nagyon ellene volt a gyogyszerfuggosegemnek. Ez mar tenyleg az volt, mert egyebkent kvazi kiegyensulyozott volt az eletem , semmi nem indokolta h minden este nyugtatoval aludjak el....

Elkezdtem ezt a csokkentest en is, reszelgettem, porcioztam, fajo szivvel egyre kisebb lett az esti adagom. 

Egyszer aztan tortent, h egy kis vita soran ugy ereztem, borul minden vele, igy a vita heveben betoltam egy 0,5 oset, aztan este otthon meg 2ot azt hiszem. Ki is utott, de legalabb nem agyaltam, aludtam ming a bunda. Ejszaka felebredtem arra h kegyetlen szarul vagyok, szo szerint mint akibol kiszallni igyexik a lelek, annyira elvitt a xanax egy masik vilagba. Nem is mertem egyedul lenni, utolso erombol lemasztam 3 szinttel alattam levo hugomekhoz es naluk toltottem az ejszakat. Masnap is pocsekul voltam, de akkor eldontottem h leteszem azt a szart vegre. Ami erdekes volt h SEMMI de semmi elvonasi tunetem nem volt. Meg meg is jegyeztek a kornyezetemben h milyen nyugodt vagyok (olyanok, akik nem tudtak a xanax-fuggosegemrol)

Neha neha elofordul h egy negyed 0.5os lecsuszik elalvas elott, ha zurosen allnak a dolgok, de csak NEHA.