Törölt nick Creative Commons License 2018.10.20 0 0 178

Gödöllő - Budaörs 1-3 (Női Nb1-es Röplabda mérkőzés - 2018. október 19. - Péntek - 17:00-19.00 óra

 

A gödöllői egyetemi sportcsarnok! Sok nagy csatát látott már! Ma a Gödöllő - Budaörs női röplabda meccset tekintettem meg itt! Nagyon jó volt! Ugyan a budaörsi szurkolók közé ültem, de a látszat csalt, mert én a Gödöllőért szorítottam, csak hát Kilyénfalvi Zsófia egy kicsit elvette az eszemet... 😀😉♥️De amint látom, van barátja, meg egyébként is fiatal! De nekem nagyon szimpatikus lány volt! 😉 Figyelemmel követem immár a továbbiakban a BDSE együttesét is! Klassz csapat! 🏐 Mindenesetre sajnáltam a gödöllői csajokat! 😥 A küzdés megvolt és ezt értékelem! Máskor is megyek majd és akkor már nem a vendegszektorba fogok ülni! Ezt ma egy kicsit benéztem, ugyanis Zsófit láttam régebben a Nemzeti Sportban és már ott feltűnt nekem! Klassz csajnak tartom őt! Így ma nagyon megörültem, hogy láthatom játszani! 😀😎 Jaruszik Patrícia volt a másik favoritom! ♥️ Összességében az elmondható, hogy ha nem is most éli a Gödöllő a fénykorát, de mégis megéri meccsre járni! Óriási élményt adtak nekem mindkét csapat játékosai, így nagyon köszönöm nekik! Egyébként nagyon sok jó alakú és szép lány van a röplabdas csajok között! A helyszín is jó emlékeket adott mindig, de azért várom az új gödöllői sportcsarnokot! 😀😎✌️ #pentagodolloirc #bdse #roplabda #volleyball#kilyenfalvizsofia #jaruszikpatricia

 

KÉPEK: