ErkölcsTan Creative Commons License 2018.10.19 0 0 264

Azok nem, de kicsit viccesebbek lesznek, lesz öniróniájuk és talán már nem égetik meg máglyákon a másként viccelőket.

Magyarán nem a golyóimon ültem két évtizedig, hanem amit kitaláltam átvittem elméletből működő gyakorlatba.

Sőt már annyira működik, hogy már a tagadásvallásosok (azaz az ateisták) "gyógyításánál" tartok, tartunk.

 

Mert a pédox vallás ott él már az emberi elmékben, a tudattalanban. Gyógyító Vakcina Gondolatvírusok formájában.

 

 

 

A legtöbb vallás gondolatvírusokkal, vagy más néven mém komplexekkel terjed. Gyakorlatilag beidegződéssel. Különféle beszéd, érzelmi, viselkedési és gondolkozásbeli sokszor teljesen értelmetlen és logikátlan kötöttségeket épít az emberekbe. Továbbá az is tény, hogy az istenhit, legyen az bármelyik, egy illogikus dolog. Az egyén feladja logikus gondolkozását és kritika érzékét is az istenhit mémmel megfertőzött területen. Kísérletekkel bizonyítva lett, hogy ez az elvesztett terület visszanyerhető. Tehát ebből az derült ki, hogy az istenhit csak egy gyógyítható lelki betegség. A gyógyítás módja sokféle lehet, de a legeredményesebb, az egyik bibliai szólást lemodellezve született. Aki kardot emel más ellen, az kard által vész el. Tehát aki hülyeséget, gondolatvírusokat emel más ellen, az hülyeségek és gondolatvírusok által vész el. Persze itt az elveszés nem jár sem az egyén, sem a társadalom számára semmilyen hátrányos, csak előnyös következményekkel.

Ezen oknál fogva a P-DOX Semmiben Sem Hívő vallás több éves kísérletesés után, már eléggé régóta terjeszti ezeket a gyógyító vakcina gondolatvírusokat, amelyek hatása már erősen érződik a társadalmunkon.

A pédox egy gyógyító vakcina vírus és eleve nem fertőz, hanem védettséget ad mindenféle vallás is önmaga ellen is.

Előzmény: Sharion (258)