Törölt nick Creative Commons License 2018.10.18 0 0 17567

Sziasztok! Nagjyából másfél-kétéves Xmap-es jegyzeteimet szeretném aktualizálni. Akkor is tudtatok segíteni, hátha most is lenne valaki, aki képben van. :) Szóval van Gyula környékén néhány járat, amit eddig még nem mutatott sosem a rendszer (már hogy akkor nem, amikor én néztem), egész konkrétan:

5:50 Gyula-Medgyesegyháza és vissza

6:20 Sarkad-Gyula

6:35 Gyula-Okány és vissza

7:20 Gyula-Kétegyháza és vissza

Valami tippje van valamelyikőtöknek, hogy ezeket mik viszik? Ezek közt egyértelműen van, ami a NIG-155-höz tartozik, de nem tudom, melyik. Ha ez segít, ma a medgyesegyházit és a kétegyházit is LTE-942 vitte valami helyett. A sarkadi külön rejtély, mert mindhárom sarkadi fordának ismerem a kezdő járatait... már ha tényleg 3 van.

Illetve ha már belemerültünk, a helyi járat felől is érdeklődnék. LJF-217-et stabilan látni a térképen, a többieket viszont nem. Elmondható-e általánosságban, hogy:

-van egy csuklós (nekem HZE-184 van felírva), ami fixen 4-est csinál?

-az Isuzu fixen 5-öst csinál?

-a Credo pedig csak 4-esen van?

Ha jól láttam, helyközis csak egyszer ugrik be, a 7:05-kor induló 4-esre egy dombegyházi busz.

Előre is örök hála, ha valaki segít ezeket megfejteni! A helyi járat csak egy kis bónusz, gondolom, az azért lazább is. A helyközisek élveznének első körben prioritást.