München11 Creative Commons License 2018.10.13 0 1 57734

"Egyébként biztos vagyok benne,  hogy sokunkat a más jellegű emlékhelyek nem zavarnak, például: cipők a Dunaparton, és a Szovjet emlékmű sincs már körülkerítve. Ateistának és kereszténynak lennei nem kötelező. Beleszólni mások életvitelébe viszont ízléstelen ."

 

Szerintem meg a hozzászólásodnak az aláhúzott része volt ízléstelen...............................

Mi a túró köze van a Dunába lőtt magyar polgároknak emléket állító cipőknek, pl. a Getén felállított kereszthez?

Még jó, hogy nem zavar, nem túraútvonalon van az előbbi, és ennek az országnak a szégyene, hogy megtörténhetett ilyen..

 

Engem nagyon nem zavar, ha Péliföldszentkereszten pl. túra közben belefutok egy zarándok csapatba, az valóban egy búcsújáró hely.  -  volt rá precedens, a pappal is eldiskuráltam, aki vezette őket. Mondjuk nem értettünk egyet sokmindenben, de a természetet, és a természetjárást ő is kedvelte, kézfogással váltunk el  -   De az már igen, ha kineveznek valamilyen forrást csodatévőnek, és fél órát kell ácsorognom, mert valaki ájtatosság címszóval transzba esik, és lebaszn.ak, ha vizet merek vételezni közben (Plilsszentkereszt).

 

Tolerancia. Részemről van, de ne keverjünk össze dolgokat.

 

Előzmény: Csóványos (57719)