bastyurka Creative Commons License 2018.10.08 -10 1 51

amikor anyosomék nál lktunk.  anyosom nagyonjolnézettki  gőböjütest  nagy segg  feszespina  ngycicik  már ez 20évevolt   . eleinte csak a bugyijaiba   vertemki  és nagyon jovolt  egyretőbbszőris  a  bugyijaba  élveztem   főleg mikor fürdés utan vettele  ereztem a nedves  bugyiban  meg  a pinaja  ilatat    és izet. denem tudtam kőzelednihozza  ügy dőntőttem hogy eléglessz a  bugyija.  munka utan  mikor hazamentem  mindig ottvoltam   aszobajaban  teveztem  vele  és mikorkiment  .megkerestem a szennyesben  a  firrisen levett bugyiját.gyorsan felvettem  és éreztem hogy a  faszom fellál.  mivelhogy  melegitöben voltam.alabamkőzőtti varrast  szetvagtam annyira hogy  a  faszom  a  bugyijaval együtt kihuztam a jukon.  amikorbejött a szobab az anyos  latta hoggyállofasszal ülők  az ágyon  és a  bugyijarajtamvan  .nemszoltsemmit  csak mosolygott.énemg mintha ssminemtőrtantvolna.netematevet  .afszomeg majdszet durrant az izgalomtol.anyira megszerettem a bugyijait hogymar énhortam  a bugyijait  és titokban ezt őistudta  csak nemszolt  voltamikor  előttevertemki a  harisnyajaba.nagyonjo bugyijaivoltak  nemtanga  hanem  hagyomanyos  nylon bugyik   majinapig  bugyithordok és veszek magamnak hagyomanyos bugyikat  demegbaszninemtudtam  az anyosom,  pedig szivesen kinyaltamvona  adig mig a szambanemélvez.  marmost neml lakunkottan  - demégkijarok abugyijait televerni