Törölt nick Creative Commons License 2018.10.07 -2 0 4857

Szia Etienne! Mennyi idő alatt sikerült lecsökkentened a 10 mg alpazolamot 0,27 mg-ra? Én 1,75 mg alprazolamon voltam, március óta csökkentek. Most járok az adagom felénél. Azon gondolkodom, hogy csökkentsek-e a héten újra. Holnap lesz 1 hónapja, hogy utoljára csökkentettem, de nagyon rosszul alszom, és egyéb jó pár tünet is gyötör. Az elején hetente csökkentettem 0,0625mg-al, aztán kéthetente, most meg már ott járok, hogy a havonta 1 X 0,0625 mg csökkentése sem kis feladat számomra. Különösen azért nem, mert dolgozom minden nap, és nem is keveset...Ezeknek a gyógyszereknek nem szabadna kereskedelmi forgalomban lenniük! Méreg ez mind! Minek másnak lehetne nevezni, amitől rengeteg ember szabadulni sem tud, olyan függőséget, és annyira durva elvonási tüneteket okoz, és a felépülés sokaknál évekig elhúzódik. Nem kevesen követnek el öngyilkosságot miatta. A múlt héten lett öngyilkos ez a lány: http://www.borsonline.hu/aktualis/katat-agykarosodas-erte-a-helytelenul-felirt-antidepresszans-miatt/147989 3 év szenvedés után már nem látott reményt a gyógyulásra, mert  semmit nem javult az állapota...Nagyon szomorú! Mindezt a gyógyítás címszó alatt teszik, az a legdurvább, holott aki nyer ezen az egészen, az a méreg gyáró, és az orvos, aki jutalékot kap a felírása után...A pénz ezen a területen is mindent felülír. Legalizált drog kereskedés a pszichiátria. Kórházban használni rövid ideig ezeket a szereket biztosan van, akinek életmentő lehet. De kereskedelmi forgalomba kiadni bűncselekménynek kellene lennie. Szerencsére vannak olyan országok, ahol ezt már látják, és tesznek is ellene...

Előzmény: Étienne77 (4856)