zsoooc2 Creative Commons License 2018.10.05 0 0 2256

Az a baj, hogy 170 ezer lakosú városban csak egy embert találtam 1 hónappal ezelőtt, aki vállalná új kéményes kazán beszerelését, ez a szégyen.

Egy Baxi típusút szerelt volna be, ami önmagában 190 ezer a legolcsóbb helyen (már ez is elég drága), de a vége 300 lett volna kompletten, igaz ebben benne lett volna egy mágneses szűrő is (ezek szerint most nincs ilyenem). Ennyit meg már nem akartam fizetni. Úgy voltam vele, 250 a max, feljebb nem megyek. Most meg már meg is szüntették a kéményesek forgalmazását. Mindenki rá akar beszélni a kondi kazánra, de amikor évente kb. 64 ezret költök gázra (HMV-vel együtt, de az egyszeri reziscsökkentés nélkül), akkor soha nem fog megtérülni. Majd lesz egy helyszíni felmérés, és komplett árajánlatot kérek kondenzációsra kéménnyel, mindennel együtt. Attól tartok 600-ból nem jön ki, akkor pedig marad a kockázat, hogy ha ez a régi, de évente karbantartott kazán bedöglik, szívás lesz, mert ez már 17 éves és alkatrész nem nagyon van hozzá, csak használtan...

Előzmény: t.lantos (2255)