epy116 Creative Commons License 2018.09.23 -2 1 8925

>Nem igaz hogy csak negatív dolgokat mondtam, írtam a 60671 BASIC RAM-ot és a BASIC 3.5-öt is.
8913-ban csak negatív dolgokat mondtál. Nyiss magadnak egy fórumot a Plus/4 szidására.

 

>Mit lehet szeretni a Plus4-ben? A legtöbben azért szeretik, mert ez, vagy a C16 volt az 1. gépük, nem azért, mert olyan jó, tele van ilyen cikkel és üzivel a net.
És itt megint negatív dolgokat mondasz, ezeket mindenki tudja. Nyiss magadnak egy fórumot a Plus/4 szidására. Nem te fogod eldönteni hogy mit szeretek vagy nem.

 

>A hány olyan számítógépet tudsz mondani témában csak 8-16 bites gépekre gondoltam, mint a ZX Spectrum, Primo, VTVC, Enterprise 64/128, és hasonló 80-as években kiadott gépek. Gondoltam egyértelmű.
Nem érdekel az utólagos szabálymódosításod, az eredeti ez volt: 'Hány olyan számítógépet tudsz mondani azóta, hogy feltalálták a számítógépet, amibe simán 1 külső kártyát bedugtak, és 20-szorosára nőtt a CPU és a gép sebessége', ennek az A1200 tökéletesen megfelel.

 

>Nem is értem hogyan jött ide az A1200, mi köze ennek a C64-hez, vagy a Plus4-hez? Igenis Lada vs BMW hasonlat, mert teljesen más célra készült, más árkategóriában van, és teljesen más a működése.

Ennyit írtál: 'Hány olyan számítógépet tudsz mondani'. Nem módosítjuk utólag a szabályokat, ennek a kritériumnak tökéletesen megfelel az A1200

 

>Azt írtam hogy a "CPU sebessége" nőjön a 20-szorosára.
Nem, te ezt írtad: '20-szorosára nőtt a CPU és a gép sebessége'. Nem módosítjuk az eredeti szabályokat, így az A1200 tökéletesen megfelel, mert a beletett új CPU több mint a 20-szorosára nőtt.

 

>Ez még az A1200-ra se igaz, mert sosem gyártottak 280 MHz-es 68020-at.
Nem módosítunk az eredeti szabályokon, ezt sem írtad le hogy csak órajellel lehet gyorsítani egy CPU-t. Az A1200-nek több mint 20-szorosára nőtt a sebessége a 40-es és 60-as kártyákkal, és ez egy mért érték.

 

De folytasd csak az utólagos szabálymódosítást, úgysem lesz igazad.

Előzmény: SuperCPU128 (8924)