NYUGDIJAS TROTY Creative Commons License 2018.09.21 0 0 37983

Elsore nem szurt szemet ez az heveny amnezia mert mar az altaluk megadott vektorok kiadtak hogy az izraeli gepek nem lehettek az Iljusin mogott. Plane nem ha azt vesszuk amit akkor tudtunk hogy a leloveskor a gep 5000 meteren mig a csapasmero izraeli gepek tengerszinten kozelitettek.

 

Aztan a masodik nap mar feltunt de semmit nem talaltam ami az idopontokat megerositette volna. Mara meg mar "omleni" kezdtek az infok. Cca 1 ora elteres az izraeli gepek tavozasa utan illetve a leloves kozott.

 

A helyi katonak szerintem megprobaltak megvezetni a sajat vezerkarukat es sikeresen segget csinaltak Sojgu szajabol.  Lesz ott "buksi vakargatas" de szerintem gereblyevel.

 

A felelmetes az egeszben az volt szamomra hogy hogyan horkant fel az egesz net hogy a "zsidok aljas modon lelovettek a gepet" barmi bizonyitek nelkul. Most meg megy a heveny amneziaba eses a kovetkezo ilyen esetig.

 

Szerintem az oroszok most megjobban egyuttfognak mukodni az izraeliekkel mert nekik sem erdekuk hogy az iraniak pozicioi tulzottan megerosodjenek.  Ket dudas egy csardaban esete forogna fent.

 

 

 

:-)

 

 

 

Előzmény: gacsat4 (37980)