airwent Creative Commons License 2018.09.18 0 0 5799

Siasztok.

Most kzdek ismerkedni a szigettel, jövőre az úti célunknak tűztük ki.

Voltunk már pár helyen Görögországban, kétszer szigeteken is de eddig Thassos kimaradt.

Nézegettem a térképet, felvettem magam fb csoportba is de még nincs sok infóm a sziget adta lehetőségekkel.

Zakynthoson és Lefkadán voltunk előzőleg, és ott sokat segítettek az innen begyűjtött információk.

Ezert szeretnék kérdezni most ismét azoktól akik már megjárták a szigetet.

Tisztában vagyok vele hogy ez a sziget is olyan, hogy menni kell, mi ezt szeretjük is.

Jövöre is saját szervezésben kocsival megyünk, de még nem tudom hogy hol érdemes a bázis szállást lefoglalni, ahonnan a gyönyörűséges szigetet körbe lehet járni.

Lefkadán a "csoda strandok" a nyugati oldalon vannak de Nidri az egyik legnyüzsgőbb része a szigetnek, ami ugye a keleti oldalon van.

de a foglalással teljesen jol sikerült ezt az összhangot összehozni, és most ebben szeretném itt is kérni a becses hozzáoszlásaitokat.

Szeretjük a csendes szállásokat és az sem baj ha az pár száz méterrel kiesik, de az esti programokat és a nyüzsgéet szeretjük.

Közlekedni tudunk és nem rettenünk meg a kihivásoktól sem.

ha van tanácsotok hogy miként kezdjünk neki a szigetnek, a foglalásnak, azt szeretettel megköszönöm.