BaSand
2018.09.13
|
|
0 0
13
|
Azt azonban elérték, hogy a kormányoldal és az ellenzék közti szakadék áthatolhatatlan lett. A Fidesz erősödni fog, az ellenzék azonban továbbra is gyengélkedni fog. Sőt. Márpedig ez nem az ellenzék malmára hajtja a vizet. A 2019-es parlamenti választásig azonban nincs sok idő. Nem leszek meglepve, ha az ellenzéki pártok nem érik el bejutási küszöböt.
Addig örömködhetnek, csutizhatnak és mocskolódhatnak. A fagyi majd akkor fog igazán visszanyalni. |
Előzmény: najahuha (9)
|
|