a jó a rossz és én Creative Commons License 2018.09.13 -2 1 topiknyitó

Lehet huzigálni az oroszlán bajuszát.

Lehet hülyének nézni a VALÓS 2/3-ot!

Lehet itthon trükközni.

De a sallert nem felcsúton osszák!

Osztrák kancellár is szépen bevezette a féldakota kommancsot a sűrű setét erdő közepibe.

 

De a mi kedvenc min.elnökünk szabadságharcol érettünk ... az 1/3 nevében!

 

Go Viktor! Go!