a jó a rossz és én
2018.09.13
|
|
-2 1
topiknyitó
|
Lehet huzigálni az oroszlán bajuszát.
Lehet hülyének nézni a VALÓS 2/3-ot!
Lehet itthon trükközni.
De a sallert nem felcsúton osszák!
Osztrák kancellár is szépen bevezette a féldakota kommancsot a sűrű setét erdő közepibe.
De a mi kedvenc min.elnökünk szabadságharcol érettünk ... az 1/3 nevében!
Go Viktor! Go! |
|