Kardee22 Creative Commons License 2018.09.13 0 0 26366

Sziasztok.

3.5 évet voltunk együtt és most 1.5 hónapja szakított velem a barátnőm de úgy hogy vasárnap jöttünk haza a nyaralásból és kedden bejelentette hogy ennyi volt. A történet a következő, azt tudni kell hogy első komolyabb kapcsolatom eddig csak futó kapcsolataim voltak. Én 26 vagyok a hölgy pedig 28. Utolsó félévbe költöztünk össze ő mar 2éve nyaggatott ezzel ez volt az egyik probléma, nem tudott megfelelni nekem a háztartásbeli dolgokkal ez is néha szült konfliktust és ami betette a kaput az hogy kirugták a munkahelyéről. Az egyik barátom kiment svájcba dolgozni és magányos volt a barátom kint és elkezdtek beszélgetni és kicsit eltávolodtunk egymástól ő nyomkodta a telefont én meg a sz.gépnél ültem ez is hatalmas gond volt szerintem hogy nem foglalkoztunk egymással. Amikor összejöttünk utána 1.5 évre rá mondta hogy menjünk ki külföldre dolgozni (ő már volt kint szóval tudta jól hogy mennyivel jobb az életszínvonal) én nem akartam.. és amikor megtudta hogy kirugják a munkahelyéről felkereste a régi osztrák munkahelyét és oda ment ki. Nos ugye kedden bejelentette hogy ennyi vasárnap meg a barátom vitte ki külföldre mert pont kapóra jött neki hogy megy vissza és akkor kitud vele menni (olcsóbb volt a kiutazás). Azóta már átment a volt barátnőm is svájcba a barátomhoz mert ott talált jobban fizető állást és egy munkásszállon is laknak. Én szerinten nincs közöttük semmi csak barátok. Viszont én még szeretnék érte küzdeni de a legfőbb probléma számomra az 1000km távolság. Jönnek haza mind a ketten októberbe mert egy faluba lakunk és mondtam neki hogy találkozzunk beszélgetünk és csinálunk valami programot. Válasza az volt hogy nem szeretne exel közös programokat szervezni. Viszont akkor mért irogat facebookon? 3.5 évet nem lehet 1.5 hónap alatt kitörölni. Valamilyen szinten biztos hiányzok neki.. mi tévő legyek tudtok nekem ebbe segíteni? Nem szeretném elveszíteni :(