Engomo Creative Commons License 2018.09.12 0 0 20417

Megjàrtam mind a két boltot Kecskeméten, a könnyű füstben a választék volt elég gyenge, pedig oda jártam régen rendszeresen és mindig csodáltam a szivarokat most mintha kevesebb lett volna a választék mint ezelőtt 2-3 évvel. A posta melletti boltban a választék a komolyabb szivarokból nagyon jó volt, de ahogy azok tàrolva voltak... Én nem értek hozzá annyira még, de biztos nem vennék meg 10-12 ezer forintért egy olyan szivart ami lehet hogy kuka. Meg akkor nem veszek itthonra komoly humidort, hogy ha a boltból úgy jön már a szivar, hogy rànézésre is csont száraz. 

 

Pesten ezt a két boltot én biztosan meg fogom làtogatni két három héten belül. Addig nem is rendelek humidort sem. Addig hátha alakul valami a külföldi rendelésekkel kapcsolatban is. Ha ilyen macera beszerezni használható szivarokat, és a törvényhozàs ezt is csak nehezíti folyamatosan lehet bele se vetem magam ilyen komolyan ebbe a témába. Nálam nem megoldható a külföldre rohangàlàs, mivel olyan a munkám hogy gyakorlatilag 24/7 ügyeletben kell legyek. Pedig hallottam hogy Ausztriàban már lehet jó minőségű jól tárolt szivarokkal találkozni.