Esik Creative Commons License 1998.12.13 0 0 18
Kedves Viktor+ banya! (No meg MEH;-)/meg barki balszerencses aki eppen olvasni kenytelen/

Szerintem meg mindig tanuljuk csak az internetet. Kulonos kevereke a szobelisegnek es az irasbelisegnek (azert a torzsasztal elnevezes SZVSZ nagyon ul). Resze a medianak, es bar pontosan nem lehet tudni, hany embert talal meg ( kit, hogyan, igazi, nehez ko modjara), valoszinuleg egyre tobbet.

Nekunk is szoknunk kell meg. A torzsasztal egyszerre idonkent kavehazi, idonkent kocsmai beszelgetes, virtualis kes es (zogora:-))) hajigalassal fuszerezve. Van itt a legrosszabb tipusu anyazas eppen ugy, mint szinvonalas essze, napihir kozvetites(hala nehany faradhatatlan tasztaltarsnak, kulonos tekintettel egyesekre, akik szerint jobb a kopizas, mint a link;-)), ideertve nem egy alhirt is. Zajlik ismeretterjesztes (nemlyik topic szerkesztett valtozatat szerintem meg kiadni is erdemes volna, hadd oruljon Guttenberg is), es szimpla jatek egyarant.
Olvasni es irni egyarant tanulsagos, meg a legnagyobb ostobasagokat is neha. Ha mas nem, legalabb az kiderul ilyenkor, leteznek olyan figurak, amilyeneket kitalni is nehez volna... (Persze SZVSZ azert nem art, ha legalabb annyit olvas az ember, mint amennyit ir.)

Mas:ha pl. szereny szemelyedrol, avagy munkahelyedrol valotlansagokat allitananak, es Te tenyszeruen tudod az ellenkezojet, nem probalnal (probalsz ) cafolni? Mert mondjuk masnap meg X is azt lesz kenytelen(?) mondani: hat sracok, ez meg ez tenyleg nem igaz, akar kedveljuk oket, akar nem.
Nekem ezzel kapcsolatban egyetlen vagyam: hogy finom-meg ha neha eles fegyverrel megvivott- pengevaltasok, elegans csortek, ne sodrofas-hentesbardos legyen a kuzdelem, mar ha egyaltalan kuzdeni kell. Most is meggyozodesem: valojaban meg a legelvakultabbnak tunoket is joszandekon alapulo mely belso meggyozodes hajtja. Kis tulzassal: barki batran nezzen hulyenek barkit, de probaljuk mar elfogadni: nem osszeeskuvesek, gonosz armany jar a feltetlen a vitapartner fejeben sem. Egyszeruen mashol, masban nott fel. Ha maskent viszonyulhat a toltottkapostahoz, meg a kek szinhez, ugyan miert ne viszonyulhatna maskent az MSZP-hez vagy a FIDESZ-hez. ( Ugyan kedves megtevesztett kormanyparti barataim:-))), en biztos vagyok abban, h. Ti is a legjobbat akarjatok. De higgyetek mar el, mi sem szandekosan vagyunk hulyek;-) Es az orok motto: A hulyeseg (meg a jellemhibak) nem partspecifikusak.

Azt gondolom, egyetlen dolgot nem lehet csak: tulbecsulni minket, Tasztalosokat. ;-)