Bádi000 Creative Commons License 2018.09.08 0 0 87860

Szia! 

Köszönöm a választ, tegnap éjszaka annyira berágtam,hogy nekiálltam szelepeket ellenőrizni, beállítottam a kis himbákat is amit a múltkor nem, valami(szintén éjszakai) tévedés folytán. 

Sajnos csak ilyenkor tudok eljutni oda hogy az autóval is foglalkozzam. Hajnali 3-kor aludni kellene munka mellett nem autót berhelni dehát...

Szóval rejtéjes módon borzasztóan rosszak voltak egyes szelephézagok, szerintem egyszerűen összekevertem pár szelep beállítását fáradtságból vagy ki tudja... (Sör-pálinka kombó lehet hiba forrása?😁)

Viszont érdekes módon nem volt semmi szelephangja az autónak.

Most 150km-t mentem ma, város és autópálya nélkül, településeken keresztül, intenzív kigyorsításokkal, és jelenleg tankolás számítás után 6,3 l/100km a fogyasztáson.

Az új turbónak is intenzíven megjelent a szívás zaja, gondolom nem nyitottak a kipufogó szelepek itt ott rendesen így nem tudott felpörögni rendesen.

Viszont most van szelephangja !!!! Hogy a macska rúgja meg!

Szervízmanyuál szerint 0.15 és 0.35 középérték van megadva, erre állítottam .

Valaki mondja már meg legyen kedves hogy rf7j motornak mennyi a jó szelephézaga!?

Köszönöm egyébként mindenki aki eddig segített jótanácssal egyébbel , nem kis munka és pénz van az autóban de messze még a vége...

 

Ó és majd elfelejtettem, mi az U2400 hibakód a táplálási soros szabályozó modul???

 

 

Előzmény: MazdasNorbi (87856)