Iringó76 Creative Commons License 2018.09.06 0 0 22

Kedves Alooha! Azóta mióta irtam a fórumba utoljára visszamentem a dokimhoz aki azt mindta semmi görcsösség nincs a záróizmomban. Egyébként előtte záróizom görcsöt állapitott meg amit egy anopapilla műtét következményének tartott. Intim tornát csináltam de a fájdalom maradt. Úgy mentem vissza a dokihoz hogy kérem a botoxos injekciót mert nem tudom egyedül tornával megoldani a görcsösséget. Erre megvizsgált és azt mondta nincs görcsösségem. Elmentem egy másik dokihoz. Vizsgálat után azt mondta semmi bajom nincs a végbelemben. Csak a fejemben létezik a fájdalom mert már régóta fájt volt végbélrepedésem és anopapilla gyulladásom és az egész napom a fájdalommal telt, oda koncentráltam mindig és rögzült a fájdalom az agyamban. Fura dolog de igaz. Nehéz volt és még most is nehéz nem azzal kelni hogy arra gondolok fáj-e de lassan próbálom elfelejteni hogy a fenekemmel foglalkozzam, mert nálam ez jelenti a gyógyulást. A stressz előhozza a fájdalmam sajnos, de próbálom azt is kordában tartani bár nem könnyű. Szóval az én problémámat fejben kell rendeznem ezt mondta a doki. Igaza lett. Csak nem könnyű.