AJAMA Creative Commons License 2018.09.06 0 0 25291

Mint írtam, sosem hallottam, hogy pénzt kérnek ajánlatért felénk bármiért is. Most sem kért senki.

Ez a kétoldalas ajánlat arra jó, hogy a részletes tervek alapján (amiért nem keveset fizettem) összehasonlíthatóak legyenek az árak. Mint írtam, ha megegyezünk árban, akkor a részletest megkapom ingyen, melyet egyeztetek a tervezővel is. Akivel én szeretnék építtetni, abban megbízom, becsületes, rugalmas, tele jó és leinformált referenciákkal rendelkezik, akit ajánlottam is vagy 4 ismerősömnek és teljes megelégedéssel fejezték be ott is jó minőségben és árban a munkát. 

 

A gépész tervemet most fejezik be, melyért is nem kevés pénzt fizetek. Abban teljes részletességgel le van írva a műszaki tartalom, anyagokkal, mennyiségekkel. El fogom küldeni ezt a részletes tervet ajánlatkérésre több helyre is, biztos azt árazzák be, eltérés nem lehet, visszaigazoltatom velük. Beszéltem is velük, ingyen fognak ajánlatot adni, felénk így megy. Részben mérnök emberként azért a nagy marhaságokat ki tudom szűrni az ajánlatból, vagy legalábbis visszakérdezni. Aki pedig a legkedvezőbb feltételekkel ajánlkozik, megegyezek vele és pontos átbeszélem vele a részleteket, ha kérdés van, felhívja a tervezőt, hiszen itt a kisvárosunkban ismerik egymást a tervezők és kivitelezők. 

 

Előzmény: Töck Jenő (25285)