Én sem értem a BKV-t. Mennyi a csuklókeretnek a teherbírása? Volt engedély erre az átalakításra? Ki adta ki? Mi alapján?
Lehet ekézni kristoofot a beírásaiért, de azért amit a Modulókkal művel a gyártója és ezt forgalomban megteheti, az úgy gondolom a lenti esetet látva minimum érdekes. Persz kényelmes elterelni a figyelmet másra, a szomorú, hogy ehhez még ő maga aszisztál is.
Az olajfolyatás se semmi, el lehet játszani, hogy a sofőr a hibás, de akkor felmerül, hogy az ATÜI vezetősége milyen gyakran utazik autóbusszal. Ugyanis elég felülni egy csuklós Conectóra hétvégén akár a 3-as metrópótlón, akár a 9-esen. Nem semmi rodeót levágnak azokkal a kocsikkal és mégis mennek, nahát. A 9-esen ezen a hétvégén kettő vezér is digitálisan kezelte a fék és a gázpedált a szó legrosszabb értelmében. És? Mégse szakadt le a busz alja, mégse szakadt ketté.
Mi van, ha forgalomban eltörik a csuklókeret? Ki felel az alatta állók testi épségéért? Hmm?