Life12xx Creative Commons License 2018.09.03 0 0 20

Sziasztok most talaltam ezt a fórumot, vallami borzasztó amiben vagyok bő 2,5honapja szenvedek vegbel repedések eleinte belle haltam most enyhült volt teljes vegbel tukrozesem,volt 2db vegbel polipom amit el távolítottak és van egy repedes amit ugye izomgörcs követet ezt is kezelték úgy nevezet tagitasi módszerek muttet utáni este a kórházba azt hittem Belle halok a fajdalomba és abb a tampon a amit bellem helyeztek, ez 5 napja volt azóta enyhült de wc után még mi dög szenvedek ma visza is mentem az orvosomhoz aki gastroén telo hús és sebész meg nezte el mondtam. A panaszaim és azt mondta szépen gyógyul de ehez turelem kell a tagitas meg történt kb 2-3het a gyógyulási idő a ki not borlebenyekre azt mondta ha gondolom el távolítja ha teljesen meg gyogyultam de még most nem bolygatná ! De én nem tudom kise félek hogy vallami nem jó vagy már csak az agyam játszik vellem nem tudom milyen esélyeim vannak fiatal vagyom 26eves férfi soha nem gondoltam ilyen bajaim lesznek vajon ez a tagitani módszer jó és vajon tenleg hetek kellenek a javulásához ? A helyes iraserrt bocsánat mindenkitől de épp 1,5eves ocsemre kell ügyelnem így gyors le írtam amit tudtam köszönök minden segítséget és mindenkinek gyógyulást kívánok ebből a borzaszto betegségbol !