f.ujonc Creative Commons License 2018.09.03 -1 5 60107

Csárli!

Felébresztetted a lelkiismeretem.

Hát igen... most már mindegy, bevallom itt mindenkinek és töredelmesen: Én bizony nem tudtam mire adok ki anno, egy rakat zsetont.

Azt hittem, hogy amolyan slim sámli ez; hiszen van négy lába, az oldala fából van, négy erős csavar az oldalában...

mi lenne hát ez, ha nem sámli!?

Az eladót se érdekelte minek ez nekem, őrült hogy jött egy madár valahonnan és boldogan szedte le a polcról.

Bevágtam a csomagtartóba, irány Budapest!

 

Nem is volt vele, - mint sámli - semmi baj; amíg ki nem rúgtam otthon az egyik szekrény lábát.

Bizony az megbillent. Mi legyen? Ááááá, ott az a jó slim sámli az előszobában.

Nosza, fogtam és alátoltam a szekrénynek. És helyre állt a világ rendje!

Nem is volt semmi baj, amíg egyszer egy szúnyog rá nem repült a szekrényre. Pont oda, arra a sarokra, ahol alul TC-K 970-es sámli teljesített szolgálatot.

Ez alatt a dagadt szúnyog alatt borult az egyensúly és a TC-K 970-es sámli megreccsent.

 

Na most itt lép be a képbe dydiman, aki valószínűleg otthon van az ilyen faipari munkákban és felajánlotta nekem, hogy esetleg megszögeli.

Nagy kő mozdult meg a szívemen, csak most nem tudom mit tegyek a szekrény alá.

Azt hiszem nem úszom meg, vennem kell egy másik "sámlit", amíg ez vélhetően távol lesz.

Csárli, kérlek szépen ne terjeszd széles körben, hogy milyen egy tulaj vagyok! Hogy mi- mindent mond el rólam, hogy a TC-K 970-est sámlinak tartom és így leamortizálom.

Cserébe nyomok neked egy nagy + -t!

 

baráti üdvözlettel az ujonc!

Előzmény: csárlisín (60104)