Self-confidence Creative Commons License 2018.08.25 0 0 6496

Sok gondolkodás után úgy döntöttem, hogy eladom a mostani autómat és váltok egy ugyanilyen, csak fiatalabb hathengeresre.

 

Ha valakit érdekel egy F11 520dA 2013-as alpesi fehér touring 175e km-el akkor keressen, a címem publikus.

 

Nem full extrás, de az 520-ak között a jobban felszereltek közé tartozik: HUD, NBT prof. navi élettartam frissítéssel, automata váltó cserélt olajjal, adaptív xenon, motoros vonóhorog, sportülések fűtéssel és deréktámasszal, 18-as alufelni, motoros csomagtartófedél, antracit tetőkárpit, tetősín, hátul sötétített, ...stb. Sérülésmentes, leinformálható, átvizsgáltatható. Nem dohányos, nem illatosított. Minden javítás számlára ment, amiket be tudok mutatni, mint ahogy a kizárólag prémium üzemanyagok tankolásairól is a bizonylatokat. Szinte szalonállapotú, makulátlan verda, amin minden tökéletesen működik is. Két és fél éve hozattam magamnak Németországból egy erre szakosodott céggel, nem egy kavicsos neppertelepről szökött példány. Az összes korábbi német számlája is megvan, és természetesen a vezetett szervizkönyve és kezelési könyve is.