Warrior Angel Creative Commons License 2018.08.21 0 0 8046

Sziasztok,
Őszi szünetben megyünk Velencébe, hogy mi is elvesszünk a dózsék városában :-)
'97-ben útban Roma felé volt egy nappalunk, ami nem sok mindenre volt anno elég. Szóval mondhatni Velence szűz vagyok.

Párommal és 13éves fiammal (aktív, érdeklődő srác) szeretnénk felfedezni a várost okt.31 és nov.4. között.
Utazás Ryanair oda-vissza, szállást a városon belül szeretném, még nem találtam meg a megfelelőt.

Egyikünk sem olasz művészettörténész szóval nem elsődleges hogy az összes templom és múzeum beleférjen. Persze a kötelezőket vétek lenne kihagyni.

Vaporetto bérlet legalább egy napra tuti kell és egy kényelmes cipő mert csak van 3 teljes napunk +egy du és egy de.
Szívesen fogadok minden hasznos ötletet, tippet, hogy emlékezetes legyen ez az őszi szünet. Főleg ha valaki közületek volt ebben az időszakban Velencében. (nem a pontos időjárás előrejelzés érdekel :-))

Esetleg egy klassz szállás, ahol van reggeli opció (1 szoba/2+1fő) is jöhet, pláne ha jó helyen van és nincs aranyárban.

Első körben ennyi, még olvasok, jegyzetelek, de nem vagyok az a percremindenteltervezőtípus. Kell néha némi spontaneitás.

Grazie
Ciao