Sandor Buzalka Creative Commons License 2018.08.21 0 0 7361

Na mégis reagál valaki! Örülök neki. Visszatérve Kardos B.ra, utoljára vagy 30 éve találkoztam vele Kölnben, akkor disszidált. volt egy bátyja is, aki az én bátyámmal járt egy osztályba. A Villányi ut-Hegyalja ut felé laktak, valami boltives erkélyük volt.Voltak még a Bakos tetvérek is a Villányi 58-ban.Ott sokszor voltam, egy kislánnyal játszadoztunk az udvarukban. Miatta ugrottam le egyszer a 61.-es tujáról (többször csináltuk).Miután elindult a villamos, felugrottunk az ütközöre, aztán le.Egyszer sajnos túl késö volt és nekirepültem egy vilanyoszlopnak- benyomódott a koponyám. Akkoriban a jégpályán nagyon mentek a Vico Torriani számok, énekeltük németül.

A lányok közül a Szalai Jupinál is sokszor játszottunk. Nameg a Sipos "Pityu" jutkánál még furulyáztam az ablaka alatt. Volt egy szinjátszó kör is, az ´'Ujházi S. és Udvardy Tibor (ének)  szervezésében: a "Szölöárus" szerepében én voltam.

Talán még ismertek valakit a képröl.Elöl én ülök, a Felettem a pasa az a Bakos, mellettem a Marosi Erzsike volt.

Na ennyit egyenlöre.Ha van visszhang, akkor még sokat tudok  anegdótázni. Szevasztok