Törölt nick Creative Commons License 2018.08.18 -1 1 135

III. Kerület TVE - Nagykanizsa 0-5

 

Hol is kezdjem? Szép nap volt a mai. Már 7-kor felkeltem, majd reggeliztem. Utána bekapcsoltam a számítógépet és az MVV Maastrichtos honlapomat szerettem volna frissíteni, de történt vele valami gebasz... :( Ezekután mentem a Starityre és rendbe szedtem a Najoua Belyzel és a Caroline Costa adatlapokat. Majd készülődtem a Pestre utazáshoz. Szörnyen meleg volt, 37 fok. Huh! :D A HÉV-en jól elvoltam, majd bementem a Sugárba a SPAR-ba. Vettem egy Cherry Coke-ot és egy Sárgadinnyés Orbit rágót. De aztán jött a ramazúri. A 2-es Metró felé menő aluljáróban odajött hozzám egy fószer, hogy adjak 150 Forintot Lángosra. Le akartam rázni, de sehogy sem sikerült! :O Mondtam neki, hogy sietek és nincs pénzem, így végre békén hagyott egy idő után. De ez már zaklatás volt! :D Hipp-Hopp ott voltam a Hévízi úton! :)Sétálgattam és próbáltam felfedezni a környéket. Aztán 16.01-kor megvettem a jegyem 900 Forintért és nyomultam be a stadionba. De még a nagyon szuper WC-t útba kellett ejteni. Hiába, ha szólít a természet. Ezután a büfébe mentem, mert a roppant hőség miatt kitikkadtam. Kértem egy 4 Dl-es Fantát és egyszerűen nagyon rendesek voltak velem az eladók. Ez a vendéglátóegység nagyon király. Ígérem a rántott húsos szendvicsre is ráugrom hamarosan! :D Elfoglaltam a helyem. Először mintha Mariliyn Manson számok mentek volna aztán ez később Majkára változott. De a hangulat jó lett tőle! :) Jól kezdett a Kerület, jól játszottak a fiúk. Aztán a meccsre küldött geci bíró és a férfi segítője, az a geci partjelző szó szerint elcsalták a meccset....3 piros lapot ítélt ellenünk és még egy ajándék 11-est is kapott a Nagykanizsa. A 3 lesgólról nem is szólva Borzasztó volt azt látni, hogy a csapatod szenved, mert két ilyen balfasz belenyúl a mérkőzésbe... Legszívesebben verekedtem volna velük! :D De mindig higgadtnak kell maradni még ha ömlik is a szar... De abból most nagyon kijutott minden Kerület rajongónak! :( A III. Kerület - Nagykanizsa találkozó végül 0-5-ös zalai győzelmet hozott! Nem hiszem, hogy igazságosan jártak el a játékvezetők a mai napon Óbudán, számoljanak el a lelkiismeretükkel. De ne adja fel a csapat és Buzsáky Ákos sem. Erről a vereségről most nem a Kerület játékosai tehettek. Egyszerűen ma minden átok sújtott minket! Sírhatnékom volt, de tartottam magam az arénában. Majd akkor a legközelebbi hazai találkozón remélem újra ott tudok lenni! HAJRÁ KERÜLET, ELSŐ A BECSÜLET! :)