Sandor Buzalka Creative Commons License 2018.08.16 0 0 7358

Kedves csoporttagok! Azért jelentkezem, mert egyrészt nagyon élveztem a társalgátosokat 2007-töl kezdve, Persze az elején sokkal szinesebb volt, tele akkori emlékekkel és  inteligens észjárásokkal. Én 54-61-ig jártam a köbölre. biztos ismer engen egyik-másikotok. A Diószegi út 43-ban laktunk a Dávid F. sarkán a játszótérrel szemben. Sok osztálytársam volt megemlitve, de közületek is volt egy-két jó barátom akkoriban. Megemliteném elsösorban Bezegh Andrást, akivel ma is kapcsolatom van, mert a József Attilában utoljára egy évig osztálytársak voltunk, mert én lebuktam hozzájuk.Aztán ott volt a Kardos Balázs, akivel -nem tudom honnan- de szintén kapcsolatom volt. Talán az uttöröségi tevékenységemböl, ahol valami csapatvezetö is voltam. mindenesetre voltam a csillebérci "kiképzö" táborban is és a  Mányoki uti Uttöröházban is sok szakkört látogattam.Az Újbuda XI. ker. honlapjára több osztályképet is feltettem.A Bihary Kálmánné volt az of. Az Ujházinak egyik kedvence voltam, a Kennedy Jancsival, aki a Szüret u. 1.-ben lakott, vezettünk egy könyvet az "aranyköpésekkel".Jó lenne még tudni róla.Még sokat tudnék mesélni, ha valakit érdekelne. ki van még aktiv ezen az oldalon?Üdv.