bummszervizdb Creative Commons License 2018.08.15 0 1 400

Nekem majdnem ez volt velük ma a problémám, mert néha szoktam változtatni a hirdetésen, ha látom hogy itt-ott hiányos, hibás, stb.! Mivel járműhirdetés, 1143 Ft-ot kicsengettem!

Gondoltam változtatok rajta, meg is tettem, sikerült is, de amikor nézem a hirdetésemet, láttam hogy neppernek írtak be (céges) hirdetésem lett!

Írtam nekik, mert ilyen több alkalommal fordult elő, de akkor adtak egy ingyenes előresorolást, így megbékéltem!

Pár napja levelezek velük, és erősködnek hogy bizony én állítottam cégesre, mivel látják is!

Szépen mint egy hülye gyereknek elmagyarázták hogy van 2 lehetőség, egy olyan hogy magánszemély, és van olyan hogy céges!

Válasszam ki a magánszemélyt!

Na én idióta, mondom erre hogy nem jöttem rá magamtól?? :-D

Na lefotóztam nekik hogy nincs választási lehetőség, mert csak fixen cégesként hirdethetem, nincs másik fül, amire kattinthatok hogy újra magánszemély lehetek!

Elküldtem a fotókat, egy intelligens levéllel!

Visszajött hogy átállították magánszemélyre, de biztos hogy "én vótam"!

Na mondom ez hosszú lesz!

Levél, megmagyaráz, fotó csatol, levél elküld!

Visszajön a levél, csak erősködnek hogy ne állítsam át cégesre és akkor nem lesz céges!!

Majdnem írtam nekik hogy ne ríkassatok meg, nem vagyok ennyire stupid!!!!!!

Intelligens levél megír, fotó csatol, levél elküld!

Erre jön egy cicamica által írt levél, hogy: 

 

Szeretnénk tájékoztatni, hogy levelét továbbítottuk illetékes munkatársainknak. Válaszukig szíves türelmét kérjük!

Üdvözlettel, 

Bartos Éva 

Jófogás ügyfélszolgálat​​

 

Azóta semmi!

Gondolom 1 hónap van a válaszadásig, addig elhúzzák, elszarakodnak vele!

A pénzemért hiába fizettem, kaptam egy olyan besorolást, amivel neppernek néznek, és alig lesik a hirdetésemet!!!!

Írtam nekik hogy a Fogyasztóvédelmi Felügyelőséghez fordulok, de szerintem azért nincs még az ügyben semmi változás, mert közösen egy meetingen röhögnek ezen az ötletemen!!

Szóval így jártam!

Ezzel mit lehet tenni????

Előzmény: Selentine (395)