lalilovics Creative Commons License 2018.08.15 -2 8 17139

Nálunk ez a  többes , hármasban és párokkal is már régóta működik és nem " sutyorogtunk " , megbeszéltük és mivel a nejem is kíváncsi volt rá és szerette volna , ezért nem volt és nincs is azóta sem semmi gond ebből . Ez szexről szól és nem számít ki mit dolgozik , mennyi pénze van . Nagyon jókat szexelünk a nejem élvez nagyokat más pasikkal is ilyenkor , szívesen szopja a jó farkú faszikat és dugnak kölönböző pózokban , én ha hármasban vagyunk természetesen beszállok és én is élveztetem őt . Amennyiben , párral , párokkal vagyunk , akkor én is és ő is több lehetőség közül " választhat " és szuper estéket élünk meg ilyenkor . Ahogy olvastam itt több hozzászólást , néhányan túl bonyolítják , ezt meg kell beszélni a párjával mindenkinek , és vagy benne van , vagy nem , de ezen nincs mit variálni . Egy kérdés és eldől minden . Aztán , hogy kivel , kikkel , ez már egy másik történet ...nyilván mindenkivel és mindenáron nem . De a Brett Pittekre várni sem gondolom , hogy érdemes volna :) Üdv mindenkinek ! Sok kellemes szex estét,  és napokat kívánok !