Törölt nick Creative Commons License 2018.08.12 0 1 9181

Reggel a gödöllői Penny Marketban kezdtem a napot 7 óra után. Vettem egy Nemzeti Sportot, mert Kapás Bogi interjú volt benne. De most másra csoportosítom át a pénzem újságok helyett. Inkább Vác meccsre megyek és persze moziba. Meg úgy egyébként az Evangélikus Egyháznak is adakoznom kell. Épp a minap vettem ilyen bibliai útmutatót, mert erre nagy szükségem van most. Át kell lendülnöm az én marhaságaimon! :D Istentisztelet volt 10-től, majd haza mentem. Otthon kipihentem magam. Sokat gondoltam a Vác - Soroksár meccsre, hogy ez egy kihagyhatatlan alkalom, hogy egyszerre két kedvencemet lássam! :D Beutaztam 14 óra körül HÉV-vel, majd el kellett mennem vécére az Árkádban. Már nem ingyenes, mint régen, de azért 50 Ft nem vágott a földhöz... Jött a 2-es Metró, majd a Batthyányi tértől mentem a szentendrei Hév-vel. Mindenki ment a Szigetre, olyan tömeg volt, hogy az nem igaz! :O De megállapítottam, hogy kurva sok szép lány van a világon! Főleg a holland, a spanyol és a német csajokon állt meg a szemem. :D

 

A III. Kerület pályáját könnyen megtaláltam, a Filatorigát HÉV-megállótól a Bogdáni úton kellett csak egyenesen mennem. Majdnem beszartam, olyan szép lett a Kerület pályája. Hajrá Kerület, első a becsület! :D Ugyan mondták, hogy csak 16:30-tól lesz jegyárusítás, addig szambáztam a környéken. Megvettem a jegyem (1000 Forint volt) a váci szektorba, mert a szívem még mindig váci, de a Sorit is imádom. A bejáratnál átvizsgáltak, majd a 1,5 literes Mizse ásványvizemet elkobozták! Na, sebaj. A stadion vécéje szuper volt. Majd elhelyezkedtem az arénában. Majd elmentem a büfébe, ahol vettem egy poharas kólát és két kókuszgolyót. Ez 900 Forintomban fájt. :) A 17:30-as kezdésig elég sokan lettünk. Lipcsei Péter nagyon jól megszervezte a Soroksárt, míg a Vácot Zoran Spisljak látta el jó tanácsokkal. Izgalmas mérkőzés volt, mindkét csapatnak voltak helyzetei. Lipcsei Péter sajátosan kommentálta a találkozót, elragadta a lendület és a hév sokszor. Igazságos 0-0-ás döntetlen lett a végén. Ugyan a váci győzelemnek örültem volna a legjobban, de végül boldog voltam, hogy mindkét csapatom pontot szerzett. Jó túra volt, klassz élmények értek ezáltal. Hazafelé könnyen utaztam, nem volt fennakadás. A végén megállapítottam, hogy ez jobb mint egy moziélmény! Ráadásul az óbudai stadionban is sok jó nő volt! Ezért is megéri! ;)

 

Wác - Vác drukker