Maule Creative Commons License 2018.08.09 -1 0 12614

En szeretem a konyhamat. Tegnap csinaltam hazi granolat (kb muzli) bacon-t kokuszbol (fantasztikus) vegan snicker bar-t (maga az egeszseg) es zabbol keszult energia-szeleteket, kesobbi fogyasztasra, es articsoka-spenot martogatost, kaposzta-kendermag martogatost (szeretjuk ezeket a snack-eket)  egyutt egy fozocskes baratnommel. Egyutt fozunk, egyutt mosogatunk, mindenbol duplat, igy kevesebb a melo. 5 ora elvezetes baratnos munka egyutt. Friss es nyers yes, de kell a gourmet plusz nekunk, hogy elvezet legyen enni. Zoldseg igen unalmas tud lenni, ha nincs melle szosz. En es baratnom kitalaljuk, hogyan elvezet 2 csesze sotetzoldet es 2 csesze masik szineset orommel enni. Energiara kevesebb a szuksegunk, mint asvanyi anyagokra, rostra, vitaminra, bioflavinra, gyulladascsokkento zoldsegre. Ezekbol klassz kajat csinalni a cel. Talaltam ezt a lanyt, aki pont ugy hisz etel gyogyito erejeben, mint en. Sokszor mondjuk, hogy ha baratnore lett volna tarskereso website, regen megtalaltuk volna mar egymast. Hetente 1x2x egyutt fozunk. Bonyolult recepteket neha, ferjeink megjelennek ebedre :) 

Mindket ferj tudja, hogy a legszerencsesebb pasik a vilagon. 

Előzmény: ghepard (12611)